Milí záujemci o prípravu na birmovanie. Teší nás, že ste sa prihlásili na kurz Objav Krista. Začíname už v sobotu 21.09. o 09:00 v priestoroch Základnej školy sv. Andreja Svorada a Benedikta v Skalitom (CZŠ), v budove ročníkov 5-9. Práve tu sa budeme stretávať najbližšie týždne na našom kurze.

Buďte prosím dochvíľni, začíname o 09:00 a stretnutie potrvá približne do 12:00. Prineste si pero a zošit, do ktorého si budete robiť poznámky. Celý kurz pozostáva z piatich stretnutí, tak veríme, že si prispôsobíte svoje povinnosti tak, aby ste sa mohli všetkých zúčastniť.

Termíny a harmonogram celej prípravy nájdete na stránke www.farnostskalite.sk/birmovanie, v časti venovanej príprave na birmovku. Tých, ktorí nám poskytli svoju adresu, upozorníme vždy aj emailom. Pre ľahšiu komunikáciu sme pre vás vytvorili aj skupinu na Facebooku (www.facebook.com/groups/Birmovanci.Skalite), kde budeme zverejňovať všetko dôležité. Budeme radi, ak sa do našej skupiny pridáte. Sledujte tiež farské oznamy na záver nedeľných svätých omší. Na vaše otázky rada odpovie slečna Lucia Krčmáreková, ktorá je koordinátorkou prípravy birmovancov v našej farnosti, prípadne sa ozvite na skalite@fara.sk.