Diecézna projektová súťaž

uverejnené 30. 11. 2019, 21:20 používateľom Jozef Možiešik   [ aktualizované 7. 12. 2019, 21:18 ]

V diecéznej projektovej súťaži má naša farnosť podané dva projekty. Jeden je zameraný podporu farských aktivít pre rodiny s deťmi, druhý na službu pre rodičov a pedagógov. No bez vašej podpory v konkurencii ďalších takmer 150 projektov neobstoja. Preto prosíme o vaše hlasy. Hlasovanie je bezplatné a prebieha na stránke projekty.dcza.sk. Aby vám to išlo rýchlejšie, pripravili sme pre vás obrázkový návod:-)

Projekty z našej farnosti:

• Posilnenie možností pre vznik malého spoločenstva rodín vo farnosti
    • Predkladateľ: Stanislav Gonščák Martin Petrák Vladimír Krčmárik
    • Požadovaná suma: 500 €
    • Projekt je zameraný pre rodiny s maloletými deťmi na vyvíjanie spoločných aktivít, kde sa žiadne dieťa nebude cítiť samo. Budeme sa spoločne stretávať a podporovať pri výchove detí. Budeme rozvíjať v našich deťoch živú vieru v nášho Pána Ježiša a naučíme ich nehanbiť sa za ňu.
  • Malé spoločenstvo - Veľká misia
    • Predkladateľ: ZŠ sv. Andreja Svorada a Benedikta
    • Požadovaná suma: 500 €P
    • Projekt je zameraný na výchovu v rodinách a zintenzívnenie spolupráce medzi školou a rodinami. Chceme zorganizovať 2 stretnutia. Jedno stretnutie bude zamerané na vytvorenie spoločenstva medzi učiteľmi a rodinami. Druhé stretnutie bude s odborníkom, ktorý kvalifikovane odprednáša aktuálny príspevok k téme.
Ako na to

1. Na stránke projekty.dcza.sk zvoľte možnosť dať hlas farskému projektu.

2. Kliknite na tlačítko "Hlasovanie".

3. Do políčka filtra napíšte "Skalité", vyberte si projekt a kliknite na tlačítko "Viac informácií".

4. Kliknite na link "Hlasovať za projekt". Ak chcete projekt podporiť aj finančne, kliknite na tlačítko "Darovať".

5. Vyplňte údaje a vyžiadajte si overovací kód. Môžete hlasovať aj za viac projektov, ale vždy z iného mobilného čísla.

Ďakujeme za vašu podporu pre našu farnosť.