Dobrá novina: ďakujeme

uverejnené 31. 12. 2015, 13:03 používateľom rkc.f Skalité   [ aktualizované 31. 12. 2015, 13:20 ]

"Je to srdce, ktoré rozdáva, ruky už len dávajú," hovorí jedno africké príslovie. Naša farnosť sa opäť v tomto roku vo vianočnom období zapojila do koledníckej akcie detí DOBRÁ NOVINA. Ďakujeme všetkým deťom a ich animátorom, ktorí neváhali vymeniť teplo svojich domovov, pozeranie televízie a hranie sa na počítačoch za pomoc svojim priateľom v Keni. Tieto deti navštívili cca 150 príbytkov a priniesli nám tú najkrajšiu správu, že sa nám narodil Spasiteľ.

Poďakovanie patrí aj všetkým tým ľuďom, ktorí prijali tieto deti do svojich domovov, prijali od nich tu radostnú správu a štedro podporili projekt Dobrá novina. Naša farnosť tento rok poslala na účet Dobrej noviny 4 675€, ktoré budú použité na rozvoj Turkanského vodného projektu, ktorý sa snaží vyriešiť akútny nedostatok pitnej vody v oblasti Turkana.

Milada Mária K.