Farský letný tábor 2019

uverejnené 3. 5. 2019, 21:31 používateľom Jozef Možiešik   [ aktualizované 12. 5. 2019, 1:47 ]

Milí rodičia, milé deti, letné prázdniny a hrejivé slnečné lúče sa už blížia a s nimi aj dobrá správa: Farský detský tábor 2019. Tento raz v réžii Spoločenstva Horizont a v spolupráci s farnosťou.

Letný tábor pre deti (7-13 roční) z našej farnosti  sa bude konať od 15. do 20.07.2019 v Rajci. Animátori pripravujú pre deti  množstvo zaujímavých aktivít a prekvapení. Deti sa zapotia na kurze prežitia. Budú ho potrebovať, pretože na konci ich čaká archa, ktorá ich zachráni pred očakávanou potopou. Bude aj opekačka, navštívime kúpalisko, pôjdeme spolu spoznávať históriu a okolitú prírodu... A to všetko so sprievodcom, Božím služobníkom menom Noe.

Určite vás zaujíma aj cena. Deti platia 80€ (ubytovanie, strava, vstup na kúpalisko, pomôcky a celý servis okolo... :-). Všetko ostatné si môžete prečítať v prihláške.

Prihláška s podrobnejšími informáciami je v tomto dokumente. Stačí ju vytlačiť, vyplniť a priniesť. Pozor: počet detí je limitovaný. Tak si prihlasovanie nenechajte na poslednú chvíľu :-)

Už teraz sa na vás tešia Noe a animátori.

Text: M. Štafenová

Prihláška do tábora