Jasličková akadémia 2015

uverejnené 30. 12. 2015, 5:29 používateľom RKC Farnosť Skalité   [ aktualizované 17. 1. 2016, 8:25 používateľom Jozef Možiešik ]

Na sviatok sv. Rodiny Ježiša, Márie a Jozefa sa v našom kostole pri jasličkách s Ježiškom konala Jasličková akadémia - pásmo vianočných kolied, piesní a vinšovačiek v podaní viacerých folklórných skupín z Oščadnice pod vedenim Mgr. V. Mačuhovej.

Aj keď sme sa ako farnosť stretli v tento deň pri jasličkách, vieme, že Ježiša tam už nenájdeme. Ježiš je v nebi, na tróne, po pravici svojho Otca a chce byť aj v tvojom srdci, keď Ho tam pozveš a odovzdáš Mu svoj život... Použijem pár slov z piesne, ktorá zaznela v Jaslickovej akadémii: "...aj my čakáme na Krista Pána, ostaň tu s náma, padneme na tvár pred tebou, veriac že si pod spôsobom chleba i vína...." Preto nemeškaj, každý deň tvoje srdce môže zažiť Vianoce a do tvojho srdca sa môže narodiť Ježiš. Prajem ti nikdy nekončiace Vianoce.

Milada Mária K.

Viac fotografií: www.minnie33.rajce.idnes.cz.