Kurz Príď kráľovstvo tvoje...

uverejnené 7. 4. 2017, 12:06 používateľom Jozef Možiešik   [ aktualizované 9. 4. 2017, 12:42 ]

V nedeľu 30.04. tu v kostole sv. Jána Krstiteľa v Skalitom o 14:30 začína kurz Príď kráľovstvo tvoje, o ktorom sme písali aj vo Farskom liste. Stretnutia budú raz mesačne. Pozývame všetkých od 17  do 100 rokov. Prednášky budú viesť kňazi a  laici našej diecézy. Okrem skvelých prednášok bude postarané aj o chutné pohostenie. Viac na výveske v kostole. Srdečne vás pozývame.

„Hľadajte teda najprv Božie kráľovstvo a jeho spravodlivosť a všetko ostatné dostanete navyše.“

(Mt 6, 33)

V našej farnosti pripravujeme kurz duchovnej formácie Príď Kráľovstvo Tvoje. Kurz je určený pre dospelých veriacich z farnosti, ktorí túžia prehĺbiť svoj vzťah s Bohom. Pozývame Vás, aby ste sa zastavili a našli si čas pre osobné stretnutie s Nebeským Otcom, Ježišom a Duchom Svätým.

Kurz je zameraný prakticky a jeho cieľom je uplatňovať Ježišovo evanjelium v každodennom živote.

Kurz pozostáva z 10 stretnutí. Stretnutia budú bývať v nedeľu poobede v čase od 14:30 do 18:30 hod. Témy jednotlivých stretnutí na seba nadväzujú a kvôli celistvosti formácie sa veľmi odporúča absolvovať všetky stretnutia.

Prosíme o modlitbu a tešíme sa na stretnutie.

Realizačný tím