Články‎ > ‎

Letný tábor 2017

uverejnené 28. 4. 2017, 11:56 používateľom Jozef Možiešik   [ aktualizované 20. 5. 2017, 3:14 ]

Dobrá správa pre rodičov a deti: pripravujeme pre vás letný tábor. Deti čaká bohatý duchovno-hravý program v peknom prostredí. Nebudú chýbať zábavné a poučné hry s animátormi, zábava v bazéne, skupinkové katechézy ani dobrodružné výlety. K tomu večery plné zábavy, tanca, spevu a sme tam nejaké to prekvapenie...

  • Lokalita: Areál ZŠ Močenok.
  • Termín: 09.07.-16.07.2017.
  • Ubytovanie: V ZŠ v Močenku v jednotlivých triedach. Je potrebné si vziať karimatku a spacák, v priestoroch školy sú kúpeľne a sociálne zariadenia.
  • Stravovanie: Chutná domáca strava ako od babičky (5x denne + pitný režim a niečo zdravé a sladké).
  • Vybavenie: Jedáleň, spoločenská miestnosť, bazén, ihriská, trávnaté plochy, vonkajšie ohnisko, stolný tenis, spoločenské hry.
  • Doprava: Vlakom/autobusom. Odchod vlaku je v nedeľu 09. júla 2017 o 13:00 hod. zo Železničnej stanice v Skalitom. Príchod do Močenka je okolo 19:00 hod. Všetka batožina bude prepravené autom, preto je potrebné prísť na železničnú stanicu už pol hodinu pred odchodom vlaku. Predpokladaný čas návratu je v nedeľu 16. júla 2017 okolo 19:00 hod. vlakom na železničnej stanici v Skalitom.
  • V cene tábora: Doprava, ubytovanie, strava 5x denne, pitný režim, animátori, zdravotník, program, materiálno - technické vybavenie, ceny do súťaží, tričká na pamiatku...

Ak ste sa rozhodli prihlásiť Vaše dieťa na náš tábor, prineste vyplnenú prihlášku s prefotenou kartičkou na vlak do sakristie kostola. Budeme Vám k dispozícii každú nedeľu v máji po detskej svätej omši pred sakristiou kostola. Uhradením sumy 60€ sa prihláška stáva záväznou. Prihlášku s pokynmi dostanete v sakristii.