Misijná púť detí 2016

uverejnené 2. 4. 2016, 2:03 používateľom Jozef Možiešik   [ aktualizované 7. 5. 2016, 8:37 ]

Fotka: Pozývame malých i veľkých koledníkov Dobrej noviny na Misijnú púť detí do Rajeckej Lesnej. Púť sa uskutoční 14. mája 2016. Chceme prejsť spoločne Bránou MILOSRDENSTVA. Spoločnou akciou Misijná púť detí sa chceme poďakovať koledníkom za ich účasť na Dobrej novine. Deti sa povzbudia v prežívaní viery – prežívajú ju navonok s mnohými rovesníkmi i nad rámec farnosti. Spolu tak budujeme vzťah detí k pútnym miestam na Slovensku a k našim blížnym v Afrike.  Program 08.30 prezentácia 09.30 úvodné stretnutie, nácvik piesni na svätú omšu 10.00 svätá omša, slávi Mons. Tomáš Galis, žilinský biskup 11.00 putovanie, katechéza v skupinkách, workshopy, prechod svätou bránou v rámci Svätého roku milosrdenstva 15.00 ruženec, spoločný tanec  Obetný dar Každý účastník môže priniesť ako obetný dar toaletný papier, konzervu alebo sáčkovú polievku, ktoré budú darované ľuďom v núdzi.  Prihlasovanie: http://dcza.sk/…/pozvanky/misijna-put-deti-v-rajeckej-lesnejPozývame všetky deti a zvlášť koledníkov Dobrej noviny na Misijnú púť detí do Rajeckej LesnejPúť sa uskutoční 14. mája 2016. Chceme prejsť spoločne Bránou MILOSRDENSTVA. Deti sa povzbudia v prežívaní viery – prežívajú ju navonok s mnohými rovesníkmi i nad rámec farnosti. Spolu tak budujeme vzťah detí k pútnym miestam na Slovensku a k našim blížnym v Afrike.

Do Rajeckej Lesnej pôjdeme vlastným autobusom v doprovode zodpovedných animátorov. Cenu a ostatné podrobnosti upresníme po ukončení prihlasovania. Púť detí je vhodná aj pre rodiny s deťmi. Prihlasovanie je časovo obmedzené do 30.04.2016.

Pre prihlásenie použite tento formulár (klik). Treba ho uložiť do počítača, vyplniť, podpísať a priniesť do sakristie alebo na faru najneskôr 30.04.2016.

Zo Skalitého budeme odchádzať cca. o 07:00 spoločným autobusom zo zástavky U Kožáka. Poplatok na jedného účastníka 2€, platí sa pri nástupe do autobusu. Obed z vlastných zásob, návrat podvečer.

Program v Rajeckej Lesnej

• 08.30 prezentácia
  • 09.30 úvodné stretnutie, nácvik piesni na svätú omšu
  • 10.00 svätá omša, slávi Mons. Tomáš Galis, žilinský biskup