Modlitby matiek, modlitby otcov

uverejnené 25. 9. 2015, 12:54 používateľom Jozef Možiešik   [ aktualizované 25. 9. 2015, 12:54 ]

Dnes (25.09.) praskala fara vo švíkoch. Na úvodné stretnutie Modlitieb matiek prišlo 48 mám (a dve budúce :-), rozhodnutých zveriť svoje rodiny do otcových rúk. Na ďalšom stretnutí (o dva týždne) privítame koordinátorku projektu.

Vieme, že aj mužom záleží na ich rodinách. Preto aj ich pozývame na úvodné stretnutie Modlitieb otcov v piatok (02.10.2015) o 18:30 vo fare.

Muži, ktorí sa k iniciatíve pridali už pred rokmi, svedčia: "Pripojením sa k Modlitbám otcov môžme zakúsiť zmenu života, pri ktorej sa učíme odovzdávať naše deti a rodiny nášmu Bohu. Vieme, že On nás miluje a chce, aby sme uspeli v našich povinnostiach ako muži, ktorí sú duchovnými a fyzickými otcami. Budeme radi, ak sa pripoja všetci MUŽI - akejkoľvek denominácie alebo náboženstva, aj tí bez náboženstva, ktorí sa cítia byť otcami a chcú pomôcť druhým zažiť opravdivosť ich mužnosti."

Viac na www.modlitbyotcov.sk.

Foto: Ako nám fara vo švíkoch praskala...