Národný pochod za život

uverejnené 23. 8. 2015, 9:42 používateľom Jozef Možiešik   [ aktualizované 18. 9. 2015, 11:49 ]
V nedeľu 20. septembra sa koná v Bratislave Národný pochod za život. Vieme, že mnohí kresťania zo Skalitého na ňom chcú byť pri tom. Ponúkame vám možnosť cestovať z farnosti spoločnými autobusmi. Cena je 13€ za osobu. Záujemci sa môžu prihlasovať v sakristii alebo na fare. Poplatok sa platí pri prihlásení.

Pochod za život je vzácna príležitosť spolu ako farnosť prejaviť svoje kresťanské postoje. Povzbudzujte a pozývajte čím viacerých.

Veriacim, pre ktorých je cena privysoká (napríklad viacdetné rodiny), môže farnosť na cestovné náklady diskrétne prispieť. V prípade potreby nás môžete kontaktovať. Kto chce pomôcť znížiť náklady materiálnym darom, môže tak urobiť priamo (prispejte rodine, ktorá by inak nemohla ísť), alebo prostredníctvom farského úradu.

Farské autobusy pôjdu o 06:00 zo zastávky U Kožáka a budú zastavovať pri ostatných zastávkach na znamenie. Autobusy budú označené plagátmi pochodu za život.