LEN PRE DOSPELÝCH :-) Záujemci o prípravu na birmovku nájdu info a prihlasovanie TU.

Pozývame vás na Kurz Objav Krista. Je to príležitosť objaviť kto je Ježiš, prečo je taký dôležitý, čo nám prišiel povedať a čo dôležité urobil. No ešte viac je to príležitosť objaviť jeho samého ako niekoho, kto je tak blízky. A možno na našom kurze objavíte, že práve vy ste kľúčovým Kristovým objavom.

Náš kurz pozostáva z ôsmych stretnutí. Súčasťou každého je modlitba, prednáška a diskusia v skupinkách. Začíname už 30. septembra a stretneme sa vždy v pondelok od 19:00 do 21:00 vo fare. Kurz je otvorený pre všetky vekové kategórie. Viac informácií o kurze nájdete v tomto článku. Informácie o kurze pre mladých záujemcov o prípravu na birmovanie nájdete v tomto článku.

Termíny a témy stretnutí

• 30.09. Aký je zmysel života (J. Možiešik)
  • 07.10. Prečo je Ježiš dôležitý? (L. Lašová)
  • 14.10. Čo nám chce Ježiš povedať? (B. Bzdilíková)
  • 21.10. Prečo potrebujem Spasiteľa? (A. Mičieta)
  • 28.10. Prečo je dôležité zmŕtvychvstanie? (V. Šmatlavová)
  • 04.11. Kto je Duch Svätý? Duch Svätý a Ty! (J. Vojtáš)
  • 11.11. Byť učeníkom v Katolíckej cirkvi (K. Konečná)
  • 18.11. Prečo potrebujeme Cirkev? (Z. Takáčová)

Registrácia

Pre registráciu môžete využiť náš email skalite@fara.sk alebo prihlasovací formulár pod článkom. Kurz je bezplatný, ale môžete nás podporiť dobrovoľným príspevkom na záver posledného stretnutia.