Články‎ > ‎

Prihlásení na prípravu na birmovku 2017/2018

uverejnené 16. 10. 2017, 8:15 používateľom RKC Farnosť Skalité   [ aktualizované 25. 10. 2017, 2:31 ]
Zoznam prihlásených do prípravného kurzu pred prijatím sviatosti birmovania.
001 Baroňák Pavol  
002 Baroniak Branislav  
003 Brázda Peter  
004 Brázda Martin  
005 Brázdová Jana  
006 Cech Rastislav  
007 Cerchlanová Katarína  
008 Čanecká Monika  
009 Čanecká Lucia  
010 Čanecká Martina  
011 Čanecká Juliána  
012 Čanecký Jozef  
013 Čanecký Matej  
014 Čanecký Tomáš  
015 Časnocha Branislav  
016 Časnocha Tomáš  
017 Časnocha Ján  
018 Časnocha Branislav  
019 Časnocha Martin  
020 Časnocha Tomáš  
021 Časnocha Patrik  
022 Čierňava Lukáš  
023 Delinčák Matej  
024 Duraj Jozef  
025 Franek Daniel  
026 Gomola Roman  
027 Gonščáková Natália  
028 Gregorová Nina  
029 Gregušová Martina  
030 Grochalová Simona  
031 Harvaník Marek  
032 Holák Tomáš  
033 Holúbková Marianna  
034 Hraboš František  
035 Choluj Pavol  
036 Cholujová Ľuboslava  
037 Chrobáková Lea  
038 Jargaš Miroslav  
039 Jašurková Lucia  
040 Juricová Božena  
041 Kaňová Simona  
042 Kecíková Barbora  
043 Klušáková Simona  

045 Korduliak Filip  
046 Koryčár Adam  
047 Krausová Simona  
048 Krčmariková Barbora  
049 Krčmáriková Natália  
050 Krčmáriková Dominika  
051 Krenželák Viktor  
052 Krupec Adrián  
053 Kubánka Filip  
054 Kubušová Barbora  
055 Kultánová Tamara  
056 Kušnírová Janka  
057 Lamperová Tamara  
058 Laš Patrik  
059 Laš Matej  
060 Laš Marek 

062 Lištvan Patrik  
063 Majchráková Patrícia  
064 Majchráková Natália  
065 Majchráková Anna  
066 Majchráková Nikola  
067 Manáková Natália  
068 Martiniaková Simona  
069 Martiniaková Renáta  
070 Matysová Aneta  

072 Mešťan Marcel  
073 Michalíková Tamara  
074 Mikula Matúš  
075 Mikula Vladimír  
076 Mikula Filip  
077 Mrozek Jonatan  
078 Novák Adam  
079 Ohrádka Matej  
080 Ondrašinová Klára
081 Oravec Vladimír  
082 Oravec Andrej  
083 Papíková Barbora  
084 Petrák Andrej  
085 Petrák Patrik  
086 Petráková Nikola  
087 Polák Jakub  
088 Potočár Patrik  
089 Potočár Tomáš  
090 Potočárová Arianna Anna  
091 Rástočná Viktória  
092 Rokyčák Jakub

000 Ruceková Sandra

093 Rucková Simona  
094 Rucková Frederika  
095 Rudinská Katarína  
096 Sobčáková Lucia  
097 Sojka Adam  
098 Stenchlák Patrik  
099 Straková Soňa  
100 Straňava Dávid  
101 Šimuneková Alena  
102 Šimurda Tomáš  
103 Šmatlava Matúš  
104 Štafen Maroš  
105 Štetiar Stanislav  
106 Šuríková Tatiana  
107 Šusteková Anna  
108 Šuška Filip  
109 Tomica Michal  
110 Truchlíková Mária  
111 Turňa Ján  
112 Urbánek Matúš
113 Vasil Martin  
114 Vojčiniaková Lenka
115 Vrábel Andrej
Comments