Príprava na birmovku 2016/2017

uverejnené 20. 8. 2016, 4:26 používateľom Jozef Možiešik   [ aktualizované 20. 8. 2016, 7:08 ]

Farnosť Skalité otvára v septembri pre stredoškolákov program prípravy na prijatie sviatosti birmovania. Projekt je určený pre mladých ľudí (ročník narodenia 1999/2000 a starší), ktorí chcú po celý svoj život patriť Bohu a žiť svoj vzťah s ním v Katolíckej cirkvi.

Náš program s názvom "Potvrď svoju vieru" je zameraný na formáciu k zrelému rozhodnutiu pre kresťanský život. Pre birmovancov pripravujeme bohatú ponuku, vrátane kurzu Objav Krista, ktorým začíname a katechéz v malých skupinkách, ktorými budeme pokračovať od decembra. Celý projekt zabezpečuje tím vybraných animátorov. Spolu s nimi chceme mladým ľuďom odovzdať čo najviac z našej skúsenosti viery.

Chcete vedieť viac?

• O tom, čo je naším cieľom a ako bude príprava prebiehať, sa dočítate v tomto článku.
  • Zaujímajú vás témy, materiály a podrobný harmonogram? Nech sa páči:-)
  • Chcete sa prihlásiť? Prihlášku s informáciami dostanú mladí v sakristii alebo na ju môžu vyplniť online. Termín podávania prihlášok je do 11.09.