Sviečka za nenarodené deti, 2016

uverejnené 29. 10. 2016, 6:51 používateľom Jozef Možiešik   [ aktualizované 5. 11. 2016, 13:27 používateľom RKC Farnosť Skalité ]

Fotka: Ďakujeme za vašu štedrosť a angažovanie v kampani Sviečka za nenarodené deti. Naša farnosť podporila projekt sumou 700€. Prostriedky budú odoslané na účet Fóra života.

Naša farnosť sa opäť zapája do kampane Sviečka za nenarodené deti, ktorú organizuje pro-life organizácia Fórum života. Úctu k deťom, ktorým bolo upreté právo narodiť sa, môžeme vyjadriť symbolicky večer 02.11. zapálením sviečky a modlitbou za nenarodené deti a ich rodiny. Naši dobrovoľníci rozdali v Skalitom originálnych 700 sviec s logom kampane. Zapáľte ich a pridajte sa k modlitbe. Sviece sa zvyčajne predávajú za 1€ a výťažok slúži na podporu Fóra života. My sme ich rozdávali zadarmo. Kto však chce finančne podporiť aktivity Fóra života (zaplatiť za sviečku...), môže tak urobiť prostredníctvom pokladničky na stolíku s časopismi.