Nedeľné online stretnutie: Deň Pána

Aj keď nemôžeme sláviť spoločne svätú omšu, to ešte neznamená, že nemôžeme sláviť nedeľu. Pozývame vás na stretnutie, pri ktorom budeme spolu modliť a uvažovať nad nedeľnými čítaniami a liturgickými textami. Stretneme sa online, prostredníctvom videohovoru v nedeľu 25.10. o 16:00.

Ako na to?

Budete potrebovať:

  • počítač, tablet alebo mobil s pripojením na internet, kamerou a miktofónom (štandardná výbava všetkých novších zariadení);
  • účet Google alebo konto na Gmail.com;
  • výhodou sú zariadenia s OS Android a prehliadače Chrome alebo Chromium.

Pár minút pred stretnutím kliknite na link meet.google.com/wbz-pxns-gfy a stlačte "Požiadať o pripojenie". Alebo prejdite na stránku meet.google.com, zadajte kód wbz-pxns-gfy a kliknite na "Pripojiť sa". Administrátor vás potvrdí a je to:-). Pred stretnutím je dobré vyskúšať, či všetko správne funguje, nastavenia sú dostupné aj keď nie sú pripojení iní užívatelia.


V mobilnom zariadení je vyobrazenie odlišné.
Menu nastavení otvoríte kliknutím na trojbodku v pravom hornom rohu. Po nastavení treba kliknúť na zelené tlačítko "Pripojiť sa".

Komentáre