Týždeň manželstva u vás DOMA


V dňoch od 7. do 14. februára prebieha projekt Národný týždeň manželstva (NTM). V rámci neho vás v piatok večer o 21:00 pozývame k adorácii a modlitbám za manželky a manželov. Adorácia bude v našom kostole, vy sa k nej môžete pridať prostredníctvom streamu na www.youtube.com/c/FarnostskaliteSk.

Okrem toho vám chceme odporučiť stránku projektu www.ntm.sk. Každý deň tam nájdete nové podnety ako pestovať v manželstve bezpečné prostredie. Témy jednotlivých dní: záväzok - nedeľa 07.02.; kritika - pondelok 08.02.; neúcta - utorok 09.02.; prijatie - streda 10.02.; nuda - štvrtok 11.02.; egoizmus - piatok 12.02.; priateľstvo - sobota 13.02. a odpustenie - nedeľa 14.02. Prežite špeciálny čas so svojím manželským partnerom. Dajte o tejto aktivite vedieť aj vo svojom okolí a prepošlite odkaz ostatným manželom a rodinám.