Oznamy 16.05.2021

COVID-19: Protipandemické opatrenia týkajúce sa slávenia bohoslužieb zostávajú zatiaľ nezmenené. Verejné slávenie bohoslužieb pre okresy v I. stupni varovania (ružová) je možné pri dodržaní limitu 1 osoba na 15 m2. Naďalej platia ostatné podmienky (respirátor, odstup najmenej 2 metre, šachovnicové sedenie v každej druhej lavici, dezinfekcia). 

Bohoslužby. Sväté omše budú aj v tomto týždni v bežnom režime. Priamy prenos nedeľnej omše o 10:00 bude aj budúcu nedeľu. Pri svätých omšiach sa striedajte, ak ste na omši v týždni, nechajte v nedeľu miesto iným, ak máte miesto v nedeľu, budúci týždeň prenechajte možnosť ostatným.

Zbierka na katolícke masmédia: Dnes je zbierka na katolícke masmédia. Vopred vďaka za vašu štedrosť.

Deň Pána: Dnes (nedeľa) popoludní o 17:00 pozývame na online stretnutie Deň Pána.

Birmovanci. V túto sobotu pozývame birmovancov na svätú omšu. Informácie sú zverejnené na www.farnostskalite.sk.

Biblický kvíz: Oddnes sa môžete zapojiť do posledného kola farského biblického kvízu. Všetko potrebné sa dozviete na farskej stránke.

Upratovanie kostola: Ďakujeme skupine č. 1. za upratovanie kostola a milodar 100€. V budúcom týždni prosíme o službu skupinu č. 2 (na Potôčku, u Taraby, u Papíkov, Krupov).