Oznamy, 23.1.2022


COVID-19: Prosíme všetkých o zodpovednosť a vzájomnú ohľaduplnosť a o dodržiavanie odporúčaní epidemiológov. Pokiaľ máte príznaky respiračného ochorenia (kašeľ, teplota, nádcha), prosíme, aby ste ostali doma. Kto by sa bál osobnej účasti na sv. omši, budeme aj naďalej rozdávať sv. prijímanie po skončení tretej sv. omše.

Streda: V stredu bude celodenná adorácia. Nikodémova noc bude od 20.00 do 22.00.

Pastoračná radaV piatok po večernej sv. omši bude stretnutie pastoračnej rady v pastoračnej miestnosti v cirkevnej škole.

Stretnutie animátorov: V sobotu o 17.00 bude v pastoračnej miestnosti stretnutie animátorov.

Upratovanie kostola: Ďakujeme za upratovanie a výzdobu kostola skupine č. 8 a za milodar 120 eur. V budúcom týždni prosíme o upratovanie veriacich zo skupiny č. 9 (z Grapy, od Strakov, od Jargašov, z Juraškového, od Kríža, od Polákov). Pri upratovaní sa rozoberie vianočná výzdoba.