Koščelisko

 V sobotu 27.8.2022 sme sa spoločne s deťmi a rodinami lúčili s letom a prázdninami na mieste zvanom Koščelisko. Nenáročný výstup bol sprevádzaný aktivitami pre deti. Na Koščelisku sme slávili sviatok sv. Moniky a vyprosovali sme silu viery a modlitby pre naše mamy. Pán kaplán Štefan Richtárik nás v homílii povzbudil, aby sme sa nebáli rozvíjať svoje talenty a nenechávali si ich iba pre seba. Po svätej omši sme na ohnisku prichystali dobroty a spoločne sme strávili čas v priateľských rozhovoroch. Deti plnili hravé úlohy, ktoré pripravilo spoločenstvo Horizont. To, že vek nie je žiadna prekážka, dokázali aj miestni gentlemani, ktorí neváhali naštartovať traktory a poskytli vlečku pre každého, kto pociťoval problémy s chôdzou. Družne strávený prekrásny deň vzbudil v našich srdciach túžbu, aby sme sa na tomto mieste stretli aj o rok:)

Ste vítaní aj vy, ktorí ste neboli. 

Dovidenia o rok!