Oznamy, 14.8.2022Pondelok: V pondelok máme slávnosť Nanebovzatia Panny Márie, ktorá je zároveň aj prikázaným sviatkom. Sv. omše budú o 7.05, o 12.15 a o 17.20. Pri sv. omšiach budeme požehnávať liečivé byliny a kvety.

Streda: V stredu bude celodenná adorácia od 8:00 do 17:00.

Mariánske večeradlo: V piatok 19.8. 2022 o 16:20 sa bude konať modlitba mariánskeho večeradla, srdečne Vás na túto modlitbu pozývame.

Púť do Litmanovej a Ľutiny: Oznamujeme prihláseným pútnikom, že budeme odchádzať dňa 29.8.2022   o 8.00 z parkoviska pri kostole. Cenu za dopravu upresníme budúcu nedeľu a sumu budeme vyberať pri nástupe do autobusu.

Trojmedzie: V sobotu 20.8. 2022 sa uskutoční tradičná púť na Trojmedzie. Odchod bude o 8:30 od kostola na Čiernom na Vyšnom konci. Sv. omša na Trojmedzí začne o 10.00 a bude ju vysielať TV Lux. Otec biskup pri poslednom našom stretnutí vyjadril želanie, aby sa spoločnej procesie zúčastnil hojný počet Skaličanov. Dúfam, že vypočujeme jeho prosbu a pripojíme sa k nemu v spoločnom putovaní.

Oščadnica: Budúci víkend sa uskutoční aj púť v Oščadnici. Podrobný program nájdete na výveske.

Upratovanie kostola: Ďakujeme za upratovanie a výzdobu kostola skupine č. 8 a za milodar 50 eur. Na budúci týždeň prosíme o upratovanie skupinu číslo 9 (z Grapy, od Strakov, od Jargašov, z Juraškového, od Kríža, od Polákov).