Oznamy, 12.03.2023
Pôstna polievka: Dnes po sv. omšiach farská charita ponúka pôstnu polievku. Výťažok bude poskytnutý núdznym.

Streda: V stredu bude celodenná adorácia od 8.00 do 17.00 a aj Nikodémova noc od 20.00 do 22.00.

Krížová cesta: V piatok začneme modlitbu krížovej cesty o 16:40. V nedeľu krížová cesta nebude.

Krížová cesta pre mužov: Pozývame na tzv. chlapskú krížovú cestu. Stretneme sa iba muži a chlapci v piatok o 19:00 na parkovisku pri kostole. Nezabudnite si čelovku a čaj v termoske.

Mariánske večeradlo: Modlitba večeradla bude vo štvrtok 16.3.2023 o 16.20.

Chvály: Spoločenstvo Horizont Vás pozýva na otvorenú modlitbu chvál, ktorá bude v sobotu po večernej sv. omši. 

Tryzna: Budúcu nedeľu sa bude v našom kostole konať tryzna za dekana Petra Černa farára v rokoch 1938-1974. Sv. omšu o 10. hodine bude celebrovať Jeho Excelencia Peter Beňo pomocný biskup Nitrianskej diecézy, ktorý je rodákom pána dekana. Pri tejto príležitosti sa bude od soboty 11.marca v kostole konať otvorená výstava fotografii s názvom Obrazy zo života kňaza, ktorá bude trvať do 25.marca. Pri slávnostnej sv. omši bude odovzdané pánovi dekanovi čestné občianstvo Skalitého in memoriam. Pri tejto príležitosti bola vytlačená aj spomienková knižka s fotografiami z výstavy, ktorú si bude možno za dobrovoľný príspevok vziať.

Upratovanie kostola: Ďakujeme za upratovanie skupine č. 10 a za milodar 250 eur. Budúci týždeň prosíme o upratovanie skupinu č. 11 (za Mostom, za Kocurami, u Gamrota, Bory).