Oznamy, 13.08.2023
Utorok: V utorok máme slávnosť a zároveň prikázaný sviatok Nanebovzatia Preblahoslavenej Panny Márie. Sv. omše budú o 7.05, o 12.15 a večer o 17.20. Pri sv. omšiach budeme požehnávať byliny a kvety, ktoré si prineste na sv. omšu.

Streda: V stredu bude celodenná adorácia od 08:00 do 17:00 hod.

Mariánske večeradlo: Modlitba večeradla bude v piatok o 16:15 v kostole.

Trojmedzie: Srdečne Vás pozývame na tradičné stretnutie národov na Trojmedzí, ktoré sa uskutoční 19. augusta (sobota). Sv. omša začne o 10.00 hod. Po skončení sv. omše bude nasledovať kultúrny program.

Ohlášky: Sviatosť manželstva chcú uzavrieť, Tomáš Časnocha zo Skalitého a Kamila Krkošková zo Svrčinovca, Lukáš Bazger a Michaela Časnochová, obaja zo Skalitého. Prosíme o modlitbu za týchto budúcich kresťanských manželov.

Upratovanie kostola: Ďakujeme za upratovanie skupine č. 2 a za milodar 700 eur. Budúci týždeň prosíme o upratovanie skupinu č. 3 (od Kristianov, od Cerchlanov, od Lukany, od Ramse).