Premenenie Pána
Prvá nedeľa: Dnes je prvá nedeľa v mesiaci. Po tretej svätej omši bude adorácia do 15:00. Od 14:15 pozývame na spoločnú modlitbu posvätného ruženca. Dnes máme prvonedeľnú zbierku na potreby chrámu a na dokončenie múru pred kostolom.

Streda: V stredu bude celodenná adorácia od 08:00 do 17:00 hod.

Sv. omše: Kvôli sobášom v piatok a v sobotu nebude v piatok a v sobotu ráno sv. omša.

Ohlášky: Sviatosť manželstva chcú uzavrieť Juraj Hardoň z Levoče a Simona Lašová zo Skalitého, Miroslav Kocúr a Stanislava Vranová zo Skalitého, Lukáš Dej zo Skalitého a Aneta Belková z Čadce-Kýčerky, Marek Ramšak zo Skalitého a Mária Gregušová z Makova, Tomáš Časnocha zo Skalitého a Kamila Krkošková zo Svrčinovca. Prosíme o modlitbu za týchto budúcich kresťanských manželov.

Upratovanie kostola: Ďakujeme za upratovanie skupine č. 1 a za milodar 550 eur. Budúci týždeň prosíme o upratovanie skupinu č. 2 (na Potôčku, u Taraby, u Papíkov, u Krupov). Ďakujeme aj skupine číslo 19 za milodar 500 eur na schody.