Oznamy 23.05.2021

COVID-19: Pre náš okres zostávajú v tomto týždni protipandemické opatrenia nezmenené. Verejné slávenie bohoslužieb pre okresy v I. stupni varovania (ružová) je možné pri dodržaní limitu 1 osoba na 15 m2. Naďalej platia všetky ostatné podmienky (respirátor, odstup najmenej 2 metre, šachovnicové sedenie v každej druhej lavici, dezinfekcia). 

Bohoslužby: Sväté omše budú aj v tomto týždni v bežnom režime. Priamy prenos nedeľnej omše o 10:00 bude aj budúcu nedeľu. Pri svätých omšiach sa striedajte, ak ste na omši v týždni, nechajte v nedeľu miesto iným, ak máte miesto v nedeľu, budúci týždeň prenechajte možnosť ostatným.

Sviatosť krstu: Krstné náuky pre rodičov a budúcich krstných rodičov budú v piatok 28.05. a 26.06. o 18:15 v kostole. Odporúčame absolvovať prípravu ešte pred narodením dieťatka. Najbližšie budeme sviatosť krstu sláviť v nedeľu  30.05., 13.06., 27.06.

Upratovanie kostola: Ďakujeme skupine č.2. za upratovanie kostola a milodar 100€. V budúcom týždni prosíme o službu skupinu č. 3 (od Kristianov, od Cerchlanov, od Lukany, od Ramse).

Prvé sväté prijímanie: Slávnosť Prvého svätého prijímania bude pri svätých omšiach v nedeľu 06.06. Budúcu sobotu (29.05.) bude nácvik detí, ktoré sa zapoja do liturgických služieb a v sobotu 05.06. budeme sláviť sviatosť pokánia a zmierenia.

Biblický kvíz: Pozývame vás zabojovať v poslednom kole farského biblického kvízu. Všetko potrebné sa dozviete na farskej stránke.